Ceník služeb


Další podrobné informace:

- e-BAZENY.cz katalog firem
- Možnosti vyhledávání firem v katalogu
- Sledování počtu přístupů a statistika
- Návštěvnost
- Proč investovat do prezentace na serveru e-BAZENY.cz


e-BAZENY.cz – katalog firem

Oborový katalog firem na serveru e-BAZENY.cz je jednou z jeho nejnavštěvovanějších částí a slouží širokému spektru uživatelů jako oborový seznam firemních www stránek a základních kontaktních údajů. Adresář lze přirovnat k rozcestníku, který odkazuje uživatele internetu na firemní www stránky nebo dává kontaktní spojení na firmy a organizace. Hlavní výhodou katalogu je jeho specializace a oborové členění. Adresář firem je základním kontaktním místem pro veškeré další firemní prezentace na serveru e-BAZENY.cz. Pokud budete chtít využít jakékoliv jiné formy prezentace nebo publikovat firemní informace, vše bude navázáno na Váš záznam v adresáři firem. Záznam v adresáři firem je podmínkou pro všechny ostatní formy propagace. Prostřednictvím katalogu firem potenciální zákazník snadno najde veškeré informace publikované na portálu e-BAZENY.cz Vaší firmou.

Ze záznamu o firmě uživatel kromě kontaktu získá i základní informaci o tom, čím se firma zabývá a v jakém oboru působí. Popularitu stránek zajišťuje zejména jeho úzké zaměření pouze na  jeden obor a tím možnost podrobného členění, dále pak jeho jednoduchost a rychlost vyhledávání konkrétních firem. Záznam o firmě lze kdykoliv editovat pomocí jednoduchého formuláře a je tedy zajištěna i aktuálnost uváděných údajů. Prezentace na serveru e-BAZENY.cz je placená ročně a její součástí je i statistika návštěvnosti.


Možnosti vyhledávání firem v katalogu

1. Podle obou činnosti firmy
Celý katalog firem byl přehledně rozdělen na obory. Podle nich může každý uživatel snadno vyhledat firmy z požadované oblasti. Oproti běžným internetovým vyhledávačům je tato oblast rozdělena opravdu oborově a tedy i velmi podrobně.

2. Podle regionů
Vyhledávání lze omezit na jeden nebo více krajů. Mezi firmami vybranými podle regionů lze dále vyhledávat podle oboru činnosti.

3. Pomocí funkce hledat firmu
Jedná se o nejobecnější a nejsnazší způsob vyhledávání. Fulltext prohledává název firmy, popis činnosti, adresu www stránek, město, okres, případně další klíčová slova.


Sledování počtu přístupů a statistika

Prokazatelným měřítkem úspěšnosti prezentace v katalogu firem na serveru e-BAZENY.cz je počet návštěvníků, kteří najdou Váš záznam a případně využijí odkazu na Vaše firemní internetové stránky. Prostřednictvím zvoleného hesla budete mít kdykoliv možnost si prohlédnout statistiku k Vaší prezentaci. Statistika obsahuje počet zhlédnutí podrobného záznamu o firmě a počet kliků na odkaz na firemní internetové stránky za jednotlivé měsíce i za poslední týden.


Návštěvnost

Oceněním kvality portálu e-BAZENY.cz je především neustále rostoucí návštěvnost. Server e-BAZENY.cz se pravidelně umisťuje na předních místech pro oblast bazény a příslušenství v rámci celé České republiky. Každý den navštíví stránky několik set lidí, kteří se zajímají o problematiku vyhledávají informace o firmách, jejich výrobcích a službách. Server e-BAZENY.cz je proto místem, kde můžete účinně prezentovat své výrobky a služby moderní formou široké i odborné veřejnosti.

Denně sledujeme vývoj oblíbenosti klíčových slov, statistiky návštěvnosti, monitorujeme konkurenci, zjišťujeme novinky z oboru a připravujeme spolupráci s mnoha dalšími weby. Vynakládáme finanční prostředky na to, abychom obsadili první stránky velkých portálů ( Seznam, Google, Volný, Centrum…) i portálů méně známých ( Klikni, Jyxo, Zoohoo, Tiscali... ) Po zadání vybraných klíčových slov na těchto a celé řadě dalších portálů se odkaz na projekt e-BAZENY.cz obrazuje na prvních místech.Proč investovat do prezentace na serveru e-BAZENY.cz

Server e-BAZENY.cz je oborově profilován na daný segment trhu. Naši návštěvníci jsou tedy výhradně lidé, kteří potřebují informace spojené s oborem bazény, sauny a příslušenství. Dále zde hledají informace o veřejných plaveckých bazénech v ČR. Katalog firem je výjimečný právě svým podrobným oborovým členěním. Katalog firem používají lidé, kteří se cíleně zajímají o firmy z vašeho oboru, tedy vaši potencionální zákazníci.


Navýšení prodeje:

Prezentace Vaší firmy na specializovaném a navštěvovaném serveru. Prezentací Vašich prodejních akcí a slev. Nabídnutím kompletního sortimentu Vašich výrobků a služeb. Zveřejňováním Vašich odborných znalostí v PR článcích pro klienty.


Zvýšení známosti jména firmy:

Spojením jména Vaší firmy s konkrétním oborem v regionech. Zařazením se mezi významné firmy v regionu. Využíváním moderních technologií jako důkaz Vaší prosperity. Vnímáním Vaší firmy jako odborníka a profesionála v oboru.


Úspora nákladů na reklamu firmy:

Investice do tohoto druhu reklamy je efektivní a náklady jsou velmi nízké pro prezentaci Vašich výrobků a služeb. Díky prezentaci na serveru a možnostem internetu ( přímé odkazování na www ) je užitek mnohonásobně vyšší oproti podobné investici do jiného druhu reklamy. Vysoká návštěvnost serveru ideální cílovou skupinou zajišťuje přísun návštěvníků na Vaše www stránky a povědomí o nich.


 
 
 
Copyright © e-BAZENY.cz 2005 - 2017